Upisi unutar redovnog roka

Upis djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2023./2024. na području grada Zagreba

Zahtjevi za upis zaprimaju se od 24.svibnja do 05. lipnja 2023. isključivo elektroničkom prijavom putem ePisarnice na poveznici Pristup u eUpise u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb (https://e-pisarnica.zagreb.hr/ePisarnica/#/)

Za elektroničku predaju zahtjeva potrebna je:

• adresa e-pošte (e-mail) ili/i osobni korisnički pretinac u sustavu e-Građani

• prijava u sustav pomoću NIAS vjerodajnice značajne ili visoke razine sigurnosti

• popis potrebne dokumentacije nalazi se u priloženoj službenoj obavijesti

• tehnička podrška (Helpdesk) roditeljima dostupna je na adresi
    e-upisi.vrtici@zagreb.hr

„Rezultati upisa djece u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) bit će objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnim pločama i mrežnim stranicama dječjih vrtića 20. lipnja 2023.. u 15:00.

Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može izjaviti prigovor ravnatelju  dječjeg vrtića do 28. lipnja 2023. Pisani prigovor potrebno je predati u Tajništvo DV Pčelica na adresi Josipa Hamma 2 ili putem mail vrtića: vrtic.pcelica@zagreb.hr
Ravnatelj dječjeg vrtića o prigovorima roditelja/skrbnika odlučuje  u roku  osam dana od dana zaprimanja  prigovora.“.

Konačni rezultati redovnog upisnog roka DV Pčelica za ped.god. 2023./2024. - nakon žalbenog roka - pogledajte ovdje.
Rezultate redovnog upisnog roka DV Pčelica za ped.god. 2023.-2024. možete pogledati ovdje.

Obavijest o roditeljskom sastanku novoupisane djece možete pogledati ovdje.
Obavijest o otvaranju zdravstvenog kartona i potpisivanju ugovora za roditelje djece čiji su zahtjevi za upis djece prihvaćeni možete pogledati ovdje.

Službenu obavijest o upisima možete preuzeti ovdje.

Ovdje pogledajte:
- Revidirani Plan upisa u DV Pčelica za pedagošku godinu 2023./2024.
- Plan upisa u DV Pčelica za pedagošku godinu 2023./2024.
- Ponuda posebnih programa predškolskog odgoja za pedagošku godinu 2023./2024.
- Pravilnik o upisu DV Pčelica (2023.)