Upisi unutar redovnog roka

Upis djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2022./2023. na području grada Zagreba

Zahtjevi za upis zaprimaju se
od 11. do 24. svibnja 2022. isključivo elektroničkom prijavom putem ePisarnice na poveznici Pristup u eUpise u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb (https://e-pisarnica.zagreb.hr/ePisarnica/#/)

Za elektroničku predaju zahtjeva potrebna je:

• adresa e-pošte (e-mail) ili/i osobni korisnički pretinac u sustavu e-Građani
  • prijava u sustav pomoću NIAS vjerodajnice značajne ili visoke razine sigurnosti
  • popis potrebne dokumentacije nalazi se u priloženoj službenoj obavijesti
  • tehnička podrška (Helpdesk) roditeljima dostupna je na adresi
    e-upisi.vrtici@zagreb.hr

„Rezultati upisa djece u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) bit će objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnim pločama i mrežnim stranicama dječjih vrtića 8. lipnja 2022. u 15 sati.
Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu Upravnom vijeću dječjeg vrtića do 23. lipnja 2022.
O žalbama roditelja/skrbnika odlučuje Upravno vijeće u roku od 15 dana od dana isteka roka za žalbu.“

Službenu obavijest o upisima možete preuzeti ovdje.

Ovdje pogledajte:

-Ponuda posebnih programa predškolskog odgoja za pedagošku godinu 2022./2023.

-Pravilnik o upisu